Logo

अरविन्द केजरीवालको बायोपिक फिल्मको ट्रेलर रिलिजSpread the love

आम आदमी पार्टीका संयोजक तथा दिल्लीका मुख्यमन्त्री अरविन्द केजरीवालको जीवनमा आधारित भएर निर्माण भएको फिल्म ‘एन इन्सिग्निफिकेन्ट म्यान’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ ।खुशबू रान्का र विनय शुक्लाले निर्देशन गरेको यो एक नन-फिक्शनल पोलीटिकल फिल्म हो, जसमा सामाजिक कार्यकर्ताबाट राजनेता बनेका अरविन्द केजरीवालको भारतीय राजनीतिकको कहानी देखाइएको छ । वाइस डकुमेन्ट्री फिल्मसका कार्यकारी निर्माता, जेसन मोजिकाले भनेका छन्, “मैले ‘एन इन्सिग्निफिकेन्ट म्यान’ टोरन्टो इन्टरनेशनल फिल्म फेस्टिवल २०१६ मा  हेरेको थिएँ र मलाई लाग्यो कि यो फिल्म मार्शल करीको ‘स्ट्रीट फाइट’ पछि जमिनी राजनीतिमाथि बनेको सबैभन्दा राम्रो डकुमेन्ट्री फिल्म हो ।”यो फिल्म १७ नोभेम्बरमा प्रदर्शन हुँदैछ ।
हेर्नुहोस् ट्रेलर :

https://youtu.be/Vq646VcT72I

प्रतिक्रिया दिनुहोस्