Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३,४७,८७३
संक्रमित
५५,८८,३५६
निको भएका
२३,६५,७१९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
६८२
निको भएका
११२

सुरेश रैनाले शाहिद अफ्रिदीको बयानलाई जवाफ दिंदै भने, “पाकिस्तान भिखारी देश ”एजेन्सी । पाकिस्तानका पूर्व कप्तान शाहिद अफ्रिदीको बयानलाई लिएर भारतीय क्रिकेटर सुरेश रैनाले मुखभरीको जवाफ दिएका छन् । आइतबार अफ्रिदीले भारत र प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको विरुद्धमा विवादास्पद भाषण दिएका थिए ।

सुरेश रैनाले ट्वीट गर्दै भनेका छन्, “हे भगवान् ! मानिसलाई प्रासंगिक बन्नको लागि के गर्नु पर्दछ ? एउटा यस्तो देशलाई के गर्नु पर्दछ जो भिखमा बाँचिरहेको छ ? त्यसैले एक असफल देशको लागि केही राम्रो गर्यौँ र कश्मीर छाडौँ । म कश्मीरमा गर्व गर्छु र कश्मिर सधैं भारतको नै हुनेछ । जय हिन्दुस्तान ! ”

राहत दिन गएका शाहिद अफ्रिदीले प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई कश्मिरी जनतालाई धर्मको नाममा तड्पाएको आरोप लगाएका थिए । अफ्रिदीले जम्मु कश्मिरमा जति पाकिस्तानी सेना तैनाथ छन् उति नै भारतले पनि राखेको बताएका थिए । बयानको क्रममा अफ्रिदीले भारतीय कश्मिरका मानिसले पाकिस्तानी सेनाको समर्थन गर्ने पनि भनेका थिए ।

शाहिदको बयानमा युवराज सिंह, गौतम गम्भिर, हरभजन सिंह, गौतम गम्भिर र शिखर धवनले पनि आफ्ना–आफ्ना मत राखेका छन् ।

युवराजले एक भारतीय हुनाको नाताले आफ्नो देश विरुद्ध यस्तो सुन्न नसक्ने र भविष्यमा कहिल्यै पनि शाहिदको साथ नदिने ट्वीटमार्फत् जनाएका छन् । युवराजको यस कुरालाई हरभजन सिंहले पनि दोहोर्याएका छन् । युवराज सिंह र हरभजन सिंहले केही समय पहिला शाहिद अफ्रिदीको फाउण्डेसनमा दान गर्नको लागि अनुरोध गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्