Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५४०,६७७
संक्रमित
११,७४०,१००
निको भएका
६,६४२,७७१
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३५
संक्रमित
१५,९६४
निको भएका
६८११

फिकुरी डाँडामा साइकल यात्रा (फोटो फिचर)फिकुरी डाँडा हिमालको दर्शन गर्नको लागि निकै उपयुक्त मानिन्छ । फिकुरी डाँडा नुवाकोट जिल्लाको किस्पाङ गाउँपालिका–२ मा पर्दछ । फिकुरीबाट लाङटाङ, गणेश, मनास्लु र अन्नपूर्ण हिमाल लगायतका अन्य हिमालहरु छर्लङ्ग देख्न सकिन्छ ।

धार्मिक हिसाबले पनि फिकुरी एकदमै महत्वको ठाउँ रहेको त्यहाँका बुढापाकाहरुले बताउँछन् । फिकुरी डाँडामा बौद्धमार्गीको माने र हिन्दुको महादेव मन्दिर रहेको छ । फिकुरीको दर्शन गरेपछि मनोकामना पुरा हुने त्यहाँका स्थानीय बासिन्दाहरुले बताउँछन् । फिकुरी डाँडामा जनैपूर्णिमाको दिनमा ठुलो मेला लाग्दछ ।

क्यामेराम्यान तथा साइकलयात्री भाष्कर बस्नेतले फिकुरीकाे डाँडामा खिचेका तस्वीरहरू

प्रतिक्रिया दिनुहोस्