Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५४०,६७७
संक्रमित
११,७४०,१००
निको भएका
६,६४२,७७१
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३५
संक्रमित
१५,९६४
निको भएका
६८११

भारतमा कोरोनाबाट एकैदिन अहिलेसम्मकै धेरैको मृत्यु, नयाँ रेकर्ड१९ जेठ, एजन्सी – विश्वव्यापी महामारी सिर्जना गरिरहेको कोरोना भाइरसले भारतमा पनि तीव्र संक्रमण तथा प्रभाव पार्न थालेको छ । भारतमा अहिले कोरोना व्यापक बन्दै गएको छ । भने गत २४ घण्टामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या घटेको छ ।

भारतमा बितेको २४ घण्टामा २ सय २३ जनाले ज्यान गुमाएका छन् भने ८ हजार ७ सय नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । हिजो अर्थात् मे ३१ तारिखमा मात्रै भारतमा २०५ जनाले कोरोनाको कारणको कारण ज्यान गुमाएका थिए भने हिजोको तुलनामा २५ ले बढेको छ । जुन मृत्यु हुनेको संख्या भारतमा एकैदिन एकैदिन अहिलेसम्मकै उच्च हो ।

अहिलेसम्म भारतमा १ लाख ९० हजार भन्दा बढी संक्रमणको पुष्टि भइसकेको छ । यो सामग्री तयार पार्दासम्म भारतमा कोरोनाको कारण ५ हजार ४ सय ८ जनाको मृत्यु भइसकेको छ । ९१ हजार उपचारपछि निको भएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्