Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७४७,२५८
संक्रमित
२०,८०६,९६१
निको भएका
१३,७०६,६८५
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९२
संक्रमित
२४,४३२
निको भएका
१६,७२८

ब्राजिलमा मृत्यु हुनेको संख्या दुई गुणाले घट्यो !२८ असार, एजन्सी –विश्वव्यापी महामारी सिर्जना गरिरहेको कोरोना भाइरसले अहिले ब्राजिलमा पनि तीव्र संक्रमण तथा मर्न थालेका छन् भने अहिले विश्वभर दोस्रो जोखिम रहेको देश भएको छ । गत हप्तासम्म सामान्य रहेको ब्राजिलमा अहिले कोरोना व्यापक बन्दै गएको छ । भने गत २४ घण्टामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या पनि उकालो लाग्दै गएको छ ।

जोन्स होप्किन्स यूनिभर्सिटीको अनुसार ब्राजिलमा कोरोनाबाट भाइरसबाट १८ लाख ४० हजार भन्दा धेरै संक्रमित भएका छन् भने ७१ हजार ५ सय भन्दा धेरै जनाको मृत्यु भएको छ । १२ लाख १३ हजार भन्दा धेरैलाई उपचारपछि निको भएका छन् ।

२४ घण्टा यता ब्राजिलमा कोरोनाबाट ९६८ हजार २ सय ७० जनाको मृत्यु भएको छ भने हिजो बुधबार १ हाजार २ सय ७० जनाको ज्यान गएको थियो । हिजोको तुलनामा दुई गुणाले घटेको छ । अहिले सबै भन्दा बढी प्रभावित भएको देश अमेरिका भन्दा पछाडी दास्रो नम्बरमा रहेको छ । जसमा ३५ हजार नयाँ संक्रमित थपिएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्