Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७११,२२०
संक्रमित
१८,९७५,२५४
निको भएका
१२,१६३,७५४
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७५
संक्रमित
२२,९७२
निको भएका
१६,३५२

बझाङमा क्वारेन्टिनबाट घर फर्किएका ६६ जनामा कोरोना पुष्टि भएसँगै गाउँपालिका सिल !



१७ साउन, धनगढी।असार अन्तिम साता भारतको बेंलोरबाट आएर क्वारेन्टिनमा बसेर घर पुगेका बझाङको केदारस्यूँ गाउँपालिकाका ६६ जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) को संक्रमण पुष्टि स्वास्थ्य शाखा प्रमुख कैलाश बलायरले जानकारी दिए ।

उनीहरु एकै ठाउँबाट एकैसाथ आएका ६६ जनासहित १२५ जनाको साउन ७ गते स्वाब संकलन गरिएको थियो ।

भारतबाट आएको १४ दिन पुगेपछि ९ गते उनीहरु घर फर्केका थिए । घर गएको एक हप्तापछि ६६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भयो । घर गएकामध्ये शुक्रबार २५ जना र शनिबार ४१ जना गरी ६६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख कैलाश बलायरले बताए ।

अहिले केदारस्यूँ गाउँपालिकाको ६ र ७ वडालाई सिल गर्ने निर्णय गरेको गाउँपालिका उपाध्यक्ष निशा धामीले बताइन् । ‘शनिबार बसेको गाउँ कार्यपालिकाको बैठकले दुबै वडा सिल गर्ने र गाउँपालिकामा लकडाउन कडा गर्ने गरेको छ ‘उनले भनिन्

प्रतिक्रिया दिनुहोस्