Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
४२९
संक्रमित
६६,६३२
निको भएका
४८,०६१

वैदेशिक रोजगार आर्थिक सहायत भदाै मसान्तसम्मका लागि बन्द१७ भदाै, काठमाडाैँ – वैदेशिक रोजगार आर्थिक सहायत बन्द भएको छ । कोरोना महामारीका कारण वैदेशिक रोजगार बोर्डबाट प्रदान गरिने आर्थिक सहायता भदौ महिनाभर नपाइने भएको छ ।

वैदेशिक रोजगार बोर्डबाट प्रदान गरिने आर्थिक सहायता भदौ महिनाभरीका लागि बन्द भएकोबारे बोर्डले सुचना प्रकाशन गरेर जानकारी दिएको छ । उक्त सुचनामा सरकारले पास पास दिन पनि रद्द गरेपछि बोर्डले सूचना निकालेर आर्थिक सहायता प्रदानको काम भदौ मसान्तसम्म बन्द गरिएको जानकारी दिइएको छ ।

बोर्डले सहायता बन्द भएता पनि सहायताका लागि निवेदन भने दिन सकिने उल्लेख गरेको छ । यसका लागि निवेदकले आ(आफ्नो पालिका मार्फत निवेदन पे श गर्नु पर्नेछ ।

बोर्डले आवश्यक कागजात सहित आएका निवेदनहरू बोर्डमा पठाउन समेत पालिकालाई अनुरोध गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्