Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,१२९,५९१
संक्रमित
४१,०४०,६१९
निको भएका
३०,६२५,८५९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
८१२
संक्रमित
१४८,५०९
निको भएका
१०२,८२०

विद्रोही नेकपा गुल्मीका सल्लाहकारको निधन,पार्टीद्वारा शोक वक्तव्य२५ असोज, गुल्मी । विद्रोही नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी गुल्मीका सल्लाहकारको निधन भएको छ। अखिल नेपाल शिक्षक संगठन गुल्मीका पूर्वअध्यक्ष समेत रहेका रोमबहादुर राहादी मगरको मंगलबार निधन भएको हो । मगरको निधन प्रति पार्टिले दु:ख व्यक्त गर्दै शोक वक्तव्य जारी गरेको छ ।

शनिबार पार्टीका जिल्ला इन्चार्ज सामनाद्वारा जारी प्रेस वक्तव्यमा सल्लाहकार दीपकको ५९ बर्षको उमेरमा भएको असायमिक निधनले सिंगो पार्टीलाई दुःखित बनाएको उल्लेख गरिएको छ ।

विज्ञप्तीमा भनिएको छ ‘महान जनयुद्धको क्रममा स्थायी शिक्षण पेशा त्यागेर क्रान्तिमा होमिनु भएका नेता दीपकले गुल्मेली कम्युनिस्ट आन्दोलन वा दलाल संसदीय व्यवस्था विरुद्धको संघर्षमा महत्वपूर्ण भूमिका पुरा गर्नु भएको छ । दुःखद् घडीमा कमरेड दीपकप्रति श्रद्धाञ्जली व्यक्त गर्दै उनको शोकसन्तप्त परिवारजनप्रति गहिरो समवेदना समेत व्यक्त गरिएको छ ।’


गुल्मीको सत्यवती गाउँपालिका ठूलो लुम्पेक थुम्का स्थायी घर भएका राहादी मगर केही बर्ष अगाडीदेखि किड्नी र जण्डिसलगायत रोगबाट ग्रसित थिए । राहादी मगर जनयुद्धको क्रममा ठूलो लुम्पेकको नेरा गगनपुर निमाविमा अध्यापनकै क्रममा स्थायी शिक्षण पेशा त्यागेर भूमिगत भएका थिए ।

खड्का सल्लेरी खबरका ५ नम्बर प्रदेश सम्बाददाता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्