Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,१२९,५९१
संक्रमित
४१,०४०,६१९
निको भएका
३०,६२५,८५९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
८१२
संक्रमित
१४८,५०९
निको भएका
१०२,८२०

महानायक राजेश हमालले हिन्दुविरोधी कार्यक्रम गरेको भन्दै चौतर्फी आलोचना२७ असोज, काठमाडौं। कान्तिपुर टेलीभिजनबाट प्रसारण हुँदै आएको ‘जातको प्रश्न’ नामक कार्यक्रम सञ्चालक महानायक राजेश हमालको अहिले चौतर्फी आलोचना भइरहेको छ । क्रिश्चियन एड नेपाल’को लगानी रहेको कारण हिन्दुविरोधी कार्यक्रम निर्माण गरेको भन्दै कार्यक्रमको र राजेश हमालको बिरोध हुन थालेको हो ।

उक्त कार्यक्रमले आफूहरुको धर्म संस्कृतिको बदनाम गर्न खोजेको र नेपालमा क्रिश्चियन गतिविधि बढेकाे रुपमा लिँदै हिन्दु समुदायका केही व्यक्तिहरुले सामाजिक सञ्जालमा चर्काे विरोध गरेका छन् ।

सामाजिक संजालमा कार्यक्रमको चर्काे बिरोध भइरहँदा सोमबार राष्ट्रिय एकता अभियानको अगुवाईमा काठमाडौंको भिमसेन गोलामा हमालको पुत्ला जलाउदै चर्काे विरोधसमेत गरेका थिए । साथै, हमाल नायक भएर पनि कार्यक्रम मार्फत उनले समाजप्रति कुठाराघात गरेर खलनायकको भूमिका निर्वाह गरेको आरोप लगाइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्