Logo

खानेपानी तथा सरसफाइ सुधार आयोजना अभिमुखीकरण कार्यसाला गोष्ठी सल्यानमा सम्पन्नSpread the love

सल्यरीखबर

,खानेपनी तथा सरसफाइ मन्त्रालयको आयोजनामा ग्रामीण खानेपानी तथा सरसफाइ सुधार आयोजना अभिमुखीकरण कार्यशाला गोष्ठी बिहिबार सल्यानको खलंगामा सम्पन्न भएको छ ।
सन २०१७ सम्म नेपालीलाई खानेपानीको सुविधा प¥याउने उदेश्यले कार्यशाला गोष्ठी तय गरीय पनि २०७२ साल वैषाख १२ गते नेपालमा गएको विनाशकारी भुकम्पले गर्दा, यो कार्य अगाडि बढन नसकेको र २०१७ सम्म कार्य पुरा हुन नसके पनि अब यो कार्य अगाडि बढ्ने कार्यक्रममा बोल्ने ब्यत्तिहरुको भनाई रहेको छ ।
खानेपानिका मुहानहरु सधै सफा राख्नुपर्ने, धारामा पानि आएन भन्दैमा पाइप काट्ने काम गर्नुभन्दा त्यसको समस्या पत्ता लागाइ समाधान गर्नुपर्ने, महङगो पाइप वा धाराको टुटी प्रयोग गर्नुभन्दा सफा र सुरक्षित पानिको प्रयोग गर्नुपर्ने गमलामा वृक्षरोपन गर्नुभन्दा जमिनमा वृक्षरोपन गर्नुपर्ने लगाएतका कुराहरु कार्यक्रममा सहभागिहरुले बताएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्