Logo

प्रतिक्षित चलचित्र ‘सञ्जु’ ट्रेलर सार्वजनिकSpread the love

बलिउड अभिनेता सञ्जय दत्तको बायोपिक चलचित्र ‘सञ्जु’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । अभिनेता रणबीर कपुरको मुख्य भूमिका रहेको चलचित्रमा ट्रेलरमा रणबीर सञ्जय दत्तको विभिन्न लुक्समा प्रस्तुत भएका छन् । टीजर जस्तै फिल्मको ट्रेलर पनि जबर्जस्त छ । ट्रेलरभित्र सञ्जय दत्तको जिन्दगीको हरेक एक घट्ना छुने प्रयास गरिएको छ । चलचित्रमा सञ्जय दत्तको भूमिका रणबीर कपूर निर्वाह गरेका छन् । राजकुमार हिरानीको निर्देशनमा बनेको चलचित्रका ट्रेलर सञ्जयको विवादित कुराहरूलाई समावेश गराइएको छ । ट्रेलरमा सञ्जय दत्तको सुरुवाती दिन देखिको उतार चढावलाई देखाइएको छ ।यसमा उनलाई ड्रग्स लिएकोदेखि आतंकवादीको आरोप लगाएकोसम्म देखाइएको छ । यो फिल्ममा सञ्जय दत्तकी आमा नरगिसको भूमिकामा अभिनेत्री मनीषा कोईराला देखिएकी छिन् ।

जुन २९ मा रिलिज हुन लागेको चलचित्रमा रणबीरको अलावा दिया मिर्जा, सोनम मपुर, अनुष्का शर्मा, मनीषा कोइराला लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।
 हेर्नुहोस् ट्रेलर:

https://youtu.be/1J76wN0TPI4

प्रतिक्रिया दिनुहोस्