Logo

स्थानीय सरकारले सिहंदरबारको अनुभूति दिलाउनु पर्छ : टेक बहादुर बस्नेतSpread the love

नेकपाका केन्द्रीय सदस्य तथा सल्यान जिल्लाबाट प्रतिनिधि सभा सदस्य टेक बहादुर बस्नेतले एक कार्यक्रमका बिच स्थानीय सरकारले जनतालाई सेवा सुविधा सहितको सिहंदरबारको अनुभूति दिलाउनु पर्ने बताएका छन् ।

श्री बालकन्या माध्यमिक बिधालय बागचौर नगरपालिका वडा न ७ को प्रथम अभिभावक दिवस तथा सम्मान कार्यक्रममा बोल्दै बस्नेतले पछिल्लो समयमा बिधालयहरूमा शैक्षिक सुधारका गतिविधिहरू बढाउँदै गर्दा बाल विवाहको प्रचलन बढ्दै गएकाले यसको अन्त्य गर्न स्थानीय सरकार र बिधालयहरु सक्रियताका साथ लाग्नु पर्ने बताएका छन् ।

पूर्व सामान्य प्रशासन मन्त्री समेत रहेका भएका बस्नेतले जतनाको त्याग, तपस्या र बलिदान बाट निर्माण भएको संघियताले केन्द्रमा रहेको सीमित सिहंदरवार लाई स्थानीय तहमा पुर्‍याएको र उक्त सिहंदरवारको सेवा सुविधालाई सहज तरिकाले जनता सम्म प्रवाह गर्न सके संघियताको उपलब्धि हुने बताएका छन् ।

कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्री बस्नेतले आगामी आर्थिक वर्ष बाट स्थानीय सरकार,प्रदेश सरकार र केन्द्रीय सरकारको तालमेल बनाएर अगाडि बढ्ने र सरकार बाट स्थानीय तहमा आएको विकासे बजेटलाई प्रादर्शी तरिकाले विकासमा बिनियोजन गर्ने र प्रयोगमा ल्याउने बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्