Logo

पर्दा पछाडिः यसरी सुट गरिएको थियो हिट गीत ‘माया लुकी लुकी’Spread the love

हेर्दा निकै रमाईलो लाग्ने ‘माया लुकी लुकी’ बोलको भिडियो कसरी निर्माण भयो होला ? यो सबैलाई जिज्ञासा हुन सक्छ ।यहि जिज्ञासा मेटाउन हालैमा गीतको सुटिङ बेलाको भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ ।खासगरी ‘माया लुकी लुकी’ बोलको गीत निकै हिट भइरहेको छ ।गीतमा छायांकनको क्रममा निकै  रमाईला दृश्यहरु कैद गरिएको छ ।११ मिनेट लामो भिडियोमा सुटिङका सबै दृश्यहरु समावेश गरिएको छ । ‘माया लुकी लुकी’ बोलको गीत हिट भएपछि सुटिङको भिडियो सार्वजनिक भएको छ। कार्टुन्ज क्रुले फिचरिङ गरेको गीत ‘माया लुकी लुकी’ले दर्शकको राम्रो प्रतिकृया पाएको छ ।यो समाचार तयार पार्दा सम्म भिडियोलाई २५ लाख भन्दा बढी पटक हेरिएको छ ।दर्जन बढि गीतमा अभिनय गरिसकेको कार्टुन्ज क्रुले गरेका सबै गीतहरु युटूबको मिलियन क्लबमा प्रवेश गर्ने गरेका छन् ।माया लुकी लुकी’ बोलको गीतलाई उनिहरुले निकै नै रोमान्टिक  सैलीमा प्र्स्तुत गरेका छन।यस गितको यरेन्ज आशिस अबिरलले गरेका हुन्। आश्मा,सुबिन,सरोजको  कोरियोग्राफी रहेको भिडियोको सम्पादन  प्रविन श्रेष्ठले  गरेका छन् । टिका प्रसाईंको आवाजमा रहेको गीतमा आनन्द अधिकारीको शब्द  रहेको छ ।कान्टुर्न क्रृका साथ नयाँ सदस्य सजना प्रदान पनि थपिएकी छिन् ।भिडियोमा आश्मा विश्वकर्मा, सरोज अधिकारी, लाक्पा लामा, राम घले, सुबिन अधिकारी विकास राई र साजन चौहानले फिचरिङ गरेका छन् ।

हेर्नुहोस् गीत सुटिङको भिडियो:

 

https://youtu.be/hKbra7oF0e0

यो पनि हेर्नुहोस्
1. आयो ‘कार्टुन्ज क्रु’को नयाँ गीत ‘माया लुकी लुकी’ 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्