Logo

सन्देश मुलक नेपाली कथानक छोटो चलचित्र “चैती” रिलिजSpread the love

काठमाडौं २०, सल्लेरी खबर ।

सन्देश मुलक नेपाली कथानक छोटो चलचित्र “चैती” रिलिज भएको छ । नेपालमा आजसम्म पनि दैनिक रुपमा घटिरहने घटनाहरु जस्तै दलित भनी हेपिनु, छुवाछुत को अन्त्य नहुनु, अझैपनी शिक्षाबाट बन्चित हुनु, अन्तत अन्धबिश्वास कै भ्रममा रहनु जस्ता कुरालाई लाई टप्प टिपि कथामा उतारेर छोटो चलचित्रमा देखाइएको छ ।

उक्त चलचित्र  युट्युब मार्फत बिश्वब्यापी रिलिज गरिएको छ । Jojan Entertainments को निर्माणमा बनेको उक्त चलचित्रमा लोक तथा दोहोरी गायक युबराज बिष्ट, नायिका मनिशा चन्द लगायतको अभिनय रहेको छ । उक्त चलचित्रमा कथा, पटकथा, छायांकन, सम्पादन तथा निर्देशन ध्रुबराज बिष्ट्को रहेको छ ।

एक कार्यक्रमका बिच उक्त चलचित्र युट्युब मार्फत बिश्वब्यापी रिलिज गरिएको हो । चलचित्र Jojan Entertainments को अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत रिलिज गरिएको थियो ।

भिडोयो हेर्नुहोस ।

https://www.youtube.com/watch?v=Z98RzVSDDLg&feature=youtu.be

प्रतिक्रिया दिनुहोस्