Logo

‘कार्टुन्ज क्रु’को नयाँ गीत ‘पानी कुवाको’ युट्युब ट्रेन्डिङमाSpread the love

नेपालको चर्चित डान्स ग्रुप ‘कार्टुन्ज क्रु’को नयाँ भिडियो सार्वजनिक भएको छ । ‘पानी कुवाको’ बोलको नयाँ गीतको भिडियो अहिले युट्युब ट्रेन्डिङमा रहेको छ । ‘पानी कुवाको’ बोलको गीतलाई उनिहरुले निकै नै रोमान्टिक तथा पृथक सैलीमा प्रस्तुत गरेका छन। यस गितको यरेन्ज उदयराज पौडेलले गरेका हुन्। कविराज गहतराजको  कोरियोग्राफी रहेको गीतलाई उज्वल श्रेयान महतले मिक्सिङ र अर्जुन जिसीले सम्पादन गरेका छन् । गीतमा गायक सरोज ओली र स्मिता दाहालले आवाज दिएका छन् । दिनेश थपलियाको शब्दमा रहेको गीतमा संगीतकार बसन्त सापकोटाले संगीत रहेको छ ।भिडियोमा नायिका प्रियंका कार्कीको छोटो अभिनय देख्न सकिन्छ ।भिडियोमा नायिका प्रियंका कार्कीको साथमा नेपालका चर्चित डान्स ग्रुप ‘कार्टुन्ज क्रु’को अभिनाय देख्न सकिन्छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो:

https://youtu.be/uQP7xQSl8wo

प्रतिक्रिया दिनुहोस्