Logo

‘मेरी मामु’मा आमालाई सम्झँदै ७ वर्षीय आयुब (भिडियो)Spread the love

चलचित्र ‘मेरी मामु’को पहिलो गीत सार्वजनिक भएको छ । ‘प्रेम गीत, प्रेम गीत २’ जस्ता सफल चलचित्र निर्माण गरेका सन्तोष सेनको लगानीमा बनेको चौथो चलचित्र मेरी मामुको शीर्ष गीत सार्वजनिक गरिएको हो ।सार्वजनिक गीतमा कल्याण सिंहको सङ्गीत, रवि मल्लको शब्द रहेको छ भने स्वर रोहित जोन क्षेत्रीको रहेको छ । गीतमा चलचित्रका मुख्य कलाकार ७ वर्षीय बालक आयुव सेन फिचर छन् । आयुव निर्माता सन्तोष सेनका सुपुत्र हुन् । त्यस्तै भिडियोमा चलचित्रका नायक सारुक ताम्राकारको पनि अभिनय रहेको छ । सार्वजनिक गीतमा आमा र छोराको आत्मीयतालाई देखाउन खोजिएको छ । आशुसेन ब्यानरबाट बनेको चलचित्र ‘मेरी मामु’लाई यम थापाले निर्देशन गरेका हुन् । चलचित्र आयुब र सारुकको साथमा प्रेम गीत २ नायिका अश्लेषा ठकुरी, कुसुम गुरुङ, दुर्गा मल्ल लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।

भदौ १५ गतेबाट देशैभर प्रदर्शनमा आउने फिल्मलाई पुरुषोत्तम प्रधान र मानकृष्ण महर्जनले खिचेका हुन् भने बनिश शाह र भुपेन्द्र अधिकारी यस फिल्मका सम्पादक हुन्।

हेर्नुहोस् गीत :

https://youtu.be/-0RS89XHMQk

प्रतिक्रिया दिनुहोस्