Logo

‘मिस्टर भर्जिन’को ट्रेलर प्यारोडी बनाउनेलाई ५० हजार !Spread the love

पछिल्लो समय फिल्म प्रोमोसनका बिभिन्न उपायहरु अपनाउन थालिएको छ । फिल्म प्रदर्शन पुर्व आम दर्शकलाई फिल्मको बारेमा बुझाउन र हल सम्म तान्नका लागि फिल्म निर्माण यूनिटले गरेका ति फण्डाहरु कतिपय अवस्थामा प्रभावकारी हुने गरेका छन् भने कतिपय अवस्थामा झनै आर्थिक बोझ थपिने गरेको छ । गीतको कभर भिडियो बनाउने प्रतियोगिता सामान्य भइसकेको छ पछिल्लो समय ।चलचित्र मिस्टर भर्जिनले भने नयाँ प्रतियोगिताको घोषणा गरेको छ । मिस्टर भर्जिन टिमले सार्वजनिक भएको चलचित्रको ट्रेलरको प्यारोडी बनाउने प्रतियोगिताको घोषणा गरेको हो ।यसमा सहभागीहरुले ट्रेलरको प्यारोडी बनाउनु पर्नेछ ।

जुन प्यारोडीलाई [email protected] मा पठाउन सकिन्छ । प्यारोडी साउन ३० सम्म उक्त इमेलमा पठाउन सकिन्छ । सहभागी प्यारोडी मध्य उत्कृष्ट तीनले क्रमशः ५० हजार, २५ हजार र १० हजार नगद पुरस्कार जित्न सक्नेछन् ।

सेक्स कमेडीमा बनेको चलचित्र ‘मिस्टर भर्जिन’लाई बिरासत बस्नेतले निर्देशन गरेका हुन् । यही आउँदो भदौ १ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने चलचित्रमा गौरव पहारी, विजय बराल ,कमलमणि नेपाल, मरिष्का पोखरेल, भोलाराज सापकोटा लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्