Logo

साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह र मनोज गजुरेल एउटै मन्चमाSpread the love

अभिनेत्री साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह र लोकप्रिय हांस्य कलाकार मनोज गजुरेल पहिलोपटक एउटै मन्चमा देखिने भएका छन् । यी दुई सर्जकलाई एउटै मन्चमा एक साथ उतार्ने काम गरेको छ एजुकेशन एण्ड माइग्रेसन कर्नरले । काठमान्डौको दरबार मार्गमा रहेको अन्नपूर्ण होटलमा शनिबार यी दुई कलाकारको साथमा उत्प्रेरक सुधन ज्ञवालीले पनि विभिन्न प्रस्तुति दिने भएका छन् ।एजुकेशन एण्ड माइग्रेसन कर्नरले आयोजना गरेको एजुकेशन फेयरमा उच्च अध्ययनका निम्ती अष्ट्रेलिया लगायतका मूलुकमा जान चाहने बिधार्थीहरूलाई आफ्नो संस्थाले मनोरन्जनात्मक र सन्देशमूलक तरिकाले सुझाब र सल्लाह दिने कुरा संस्थाका अध्यक्ष सुनिल उप्रेतीले बताए । कार्यक्रममा युवा पुस्तामाझ लोकप्रिय अभिनेत्री साम्राज्ञीले आफ्ना अनुभब , सोच र शिक्षाका बारेमा बिधार्थीहरूसंग भलाकुसारी गर्नेछिन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्