Logo

| Behind The Scene |: यसरी सुट गरिएको थियो हिट गीत ‘दन्ते मोहनी‘Spread the love

हेर्दा निकै रमाईलो लाग्ने रोमान्टिक कमेडी शैलीमा तयार भएको गीत ‘दन्ते मोहनी‘ बोलको भिडियो कसरी निर्माण भयो होला ? यो सबैलाई जिज्ञासा हुन सक्छ ।यहि जिज्ञासा मेटाउन हालैमा गीतको सुटिङ बेलाको भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ ।अहिले ‘दन्ते मोहनी‘  गीतको भिडियो युट्युब ट्रेन्डिङमा रहेको छ ।खासगरी ‘दन्ते मोहनी‘ बोलको गीत निकै हिट भइरहेको छ ।गीतमा छायांकनको क्रममा निकै  रमाईला दृश्यहरु कैद गरिएको छ ।१४ मिनेट लामो भिडियोमा सुटिङका सबै दृश्यहरु समावेश गरिएको छ । ‘दन्ते मोहनी‘ बोलको गीत हिट भएपछि सुटिङको भिडियो सार्वजनिक भएको छ। कार्टुन्ज क्रुले फिचरिङ गरेको गीत ‘दन्ते मोहनी‘ले दर्शकको राम्रो प्रतिकृया पाएको छ ।यो समाचार तयार पार्दा सम्म भिडियोलाई १८ लाख ४३ हजार भन्दा बढी पटक हेरिएको छ ।दर्जन बढि गीतमा अभिनय गरिसकेको कार्टुन्ज क्रुले गरेका सबै गीतहरु युटूबको मिलियन क्लबमा प्रवेश गर्ने गरेका छन् ।‘दन्ते मोहनी‘ बोलको गीतलाई उनिहरुले निकै नै रोमान्टिक कमेडी शैलीमा प्र्स्तुत गरेका छन।यस गीतमा सचिन फुयालको स्वर रहेको छ । कार्टुन्ज क्रुका सरोज अधिकारीको निर्देशनमा निर्माण भएको यस भिडियोमा सरोज , राम र सुबिनको कोरियोग्राफी रहेको छ ।भिडियोलाई सुपृम पराजुलिले सम्पादन गरेका छन ।भिडियोलाई सहाएक निर्देशन भने लाक्पा डि लामाले गरेका छन् ।यस गितको यरेन्ज बालकृष्ण सेवाचार्यले गरेका हुन्। श्री थापा  मगरको शब्द/संगीत रहेको छ । यो उनीहरुले गरेको अहिलेसम्मको फरक प्रकृतिको भिडियो हो ।भिडियोमा आश्मा विश्वकर्मा, सरोज अधिकारी, लाक्पा लामा, राम घले, सुबिन अधिकारी , विकास राई , पेम्बा मगर र साजन चौहानले गज्जबको डान्स र कमेडी गरेका छन् ।

हेर्नुहोस् गीत सुटिङको भिडियो:

 

https://youtu.be/rLDy2xxpFeE

यो पनि हेर्नुहोस्

1.‘कार्टुन्ज क्रु’को नयाँ गीत ‘दन्ते मोहनी ‘ सार्वजनिक (भिडियो)

प्रतिक्रिया दिनुहोस्