Logo

न्याय माग्ने जनतालाई गोलि हानियो :रमेश लेखकSpread the love

नेपाली कांग्रेसका नेता रमेश लेखकले न्याय माग्दा सरकारले जनतालाई गोलि हानेको बताएका छन् ।  

 

सामाजिक संजाल फेसबुकमा उनले सरकारको तीब्र आलोचना गर्दै  यस्तो भने  “कंचनपुरको भीम दत्त नगरपालिकाकी १३ वर्षीया बालिकाको बलात्कारी र हत्यारा जोगाऊन नक्कली मानिस तयार गरियो। न्याय माग्ने जनतालाई गोली हानिएको छ। सरकारको यो क्रुर, जघन्य र बर्बरतापूर्ण अपराधिक कार्यको घोर भर्त्सना गर्दै घाईतेहरूको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्दछु। साथै सरकारलाई यस्ता अमानवीय, क्रुर, आपराधिक र दमनकारी कार्य बन्द गर्न, तत्काल वास्तविक अपराधी पत्ता लगाऊन र जनतामाथी गरिएको दमनकारी घटनाको न्यायिक छानविन गर्न माँग गर्दछु “।

 

 

 

 

असली अपराधिलाई कारबाहीको माग गदै सुरु भएको पर्दशन उग्रबन्दै गएपछि कञ्चनपुरको भिमदत्त नगरपालिकामा कर्फ्यू आदेश जारी गरेको छ ।

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्