Logo

प्रदीप खड्का स्टारर फिल्म ‘रोज’को ट्रेलर सार्वजनिक (ट्रेलर सहित)Spread the love

भाद्र २२ गते रिलिज हुने सिनेमा ‘रोज’को ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको छ । राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रम बिच चलचित्रको ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो । सस्पेन्सले भरपुर ट्रेलरमा प्रदीपसँगै नायिकाद्धय परमिता राणा र मिरुना मगर फिचर छन् ।चलचित्रको ट्रेलरमा प्रदीप खड्काको दुई फरक अवतार देखाइएको छ। लभरव्याई र अपराधिक भूमिकामा देखिएका प्रदीपको यो अघिल्लो चलचित्र भन्दा केही फरक रहेको अनुमान लगाउन सकिन्छ। ट्रेलरमा पारमिता प्रदीपको प्रेमिकाको रूपमा प्रस्तुत भएकी छिन् भने मिरुना वकिलको भूमिकामा रहेकी छिन्।चलचित्रमा कर्म प्रहरीको भूमिकामा रहेका छन्। निरक पौडेलको निर्देशनमा तयार भएको चलचित्रमा एलिश कार्कीको सङ्गीत, मित्र डी गुरुङको सम्पादन, राजुबिक्रम थापाको डीओपी र केदार भुषालको लेखन छ । चलचित्रमा प्रविशा अधिकारी, प्रताप दास र निशान भट्टराईको आवाज रहेको छ।

हेर्नुहोस् ट्रेलर:

https://youtu.be/BziU6prtYhc

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्