Logo

नेपाली फिल्म ‘पासवर्ड’मा सन्नी लियोनी!Spread the love

पछिल्लो केही दिन यता सिने बजारमा बलिउड अभिनेत्री सन्नी लियोनेल नेपाली चलचित्र गर्दै छिन् भन्ने समाचारले तंरग नै मच्चाएको थियो । समाचारमा सन्नीसँग नेपाली नायक अनुप विक्रम शाहीको सिन रहने भनिएता पनि यति बेला निर्माण पक्षले सन्नीको चलचित्रमा आइटम गीत मात्र रहने बताएको छ ।

नेपाली फिल्मको इतिहासमा पहिलो पटक सर्वाधिक लगानीमा फिल्म ‘पासवर्ड’ निर्माण हुने भएको छ । २/४ करोड नभई यस फिल्मको बजेट ३० करोड हुने बताइएको छ । सम्राट बस्नेतले निर्देशन गर्ने फिल्मको छायांकन आइतवारबाट लन्डनमा सुरु हुँदैछ । ए बी इन्टरनेसनलले पहिलो प्रस्तुति रहेको यो चलचित्रको नाम ‘पासवर्ड’ राखिएको छ । चलचित्रको ९८ प्रतिशत छायाङ्कन बेलायत र दुई प्रतिशत नेपालमा हुनेछ । यस चलचित्रमा विक्की जोशी, परी राना, लिसा सुनार, छुल्ठिम गुरुङ, अनुपविक्रम शाही, प्रवीण खतिवडा,  रविन्द्र झा, बुद्धि तामाङ र विक्रान्त बस्नेत फिल्मका मुख्य कलाकार हुन् ।

विक्की फिल्मका क्रिएटिभ निर्देशक समेत हुन् । चलचित्रमा अनुप विक्रम शाहीको भिलेनको भूमिकामा देखिन्दैछन् । सस्पेन्स, एक्सन र थ्रिलर जनरामा निर्माण हुने यस चलचित्रलाई सम्राट बस्नेतले निर्देशन गर्दैछन् । सम्राट द्धन्द्ध निर्देशक समेत हुन् । चलचित्रमा संगीत अर्जुन पोखरेलको हुनेछ ।

सुटिङको लागी २० जनाको टोली शुक्रवार नेपालबाट लन्डन जादैछन् । चलचित्रमा अमित बस्नेत र हिरल जोशी निर्माता हुन् । सौरभ लामाको छायाङ्कन हुने चलचित्रलाई सीमा गुरुङ, एलिस अधिकारी, विक्की जोशी र सम्राट बस्नेत मिलेर लेखेका हुन् । यस चलचित्रमा सन्नीको भने आइटम डान्स मात्र हुनेछ । साथमा उनको केही सिन चलचित्रका मुख्य नायक बिक्की जोशीसँग पनि रहेको निर्माण पक्षले बताएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्