Logo

तिनाउ नदि तथा बुटवल नगर सरसफाईको १० औं हप्तामाSpread the love

बुटवलमा सुरु गरिएको “तिनाउ नदि तथा बुटवल नगर सरसफाई” अभियानले निरन्तरता पाएको छ । आज पनि उप-महानगरपालिका एक अस्पताल सरसफाई गरिएको छ ।

रोटर्‍याक्ट क्लब अफ तिनाउ सिटि र बुटवल उप-महानगरपालिकाको आयोजन तथा बिभिन्न संघ संस्थाको सवन्य मा संचालन भैरहेको “तिनाउ नदि तथा बुटवल नगर सरसफाईको” १० औं हप्ताको अबसर पारि आज लुम्बिनी अञ्चल अस्पताल को परिसर सरसफाई भव्यताका साथ सम्पन भएको सरसफाई कार्यकर्म मा सहभागी भएका एक युबा दिपक के सी ले सल्लेरी खबर लाई जानकारी दिए ।

बिगत १० हप्ता देखि सुरु गरिएको तिनाउ नदि तथा बुटवल नगर सरसफाई अभियानले समाजमा राम्रो सन्देश पुराएको र बुटवल उप-महानगर पालिकालाई सुन्दर र सफा राख्न मद्दत पुराएको रोटर्‍याक्ट क्लबका सहसचिब सुबास भण्डारीले बताए ।
सरसफाई कार्यकर्ममा नगर बासि,सुरक्षा कर्मीहरु,समाजसेवी ,बुद्दुजीबी तथा बिभिन्न क्षेत्रका ब्याक्तिहरुको उपस्थित रहेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्