Logo

सिएसआईटि बास्केटबल प्रतियोगिताको क्वार्टर फाइनल खेलहरु सम्पन्नSpread the love

न्यु समिट कलेजको आयोजनामा भइरहेको प्रथम त्रिभुवन विश्व विद्यालय अन्तर कलेज बिएसी सिएसआईटि बास्केटबल प्रतियोगितामा आयोजक टिम न्यु समिट, बर्नहार्ट कलेज, पाटन बहुमुखी क्याम्पस र टेक्सास सेमिफाईनलमा प्रवेश गरेका छन् ।

आज आइतबार भएको पहिलो क्वार्टर फाइनल खेलमा न्यु समिट कलेजले एबर्डीन कलेजलाई ४९–३६ को स्कोरमा हराउँदै अन्तिम चारमा स्थान बस्न सफल भएको छ भने पहिलो क्वार्टरमा ६–८ ले गुमाएको न्यु समिटले दोस्रो र तेस्रो क्वाटरमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गदै १७–४,१०–८ ले आफ्नो पक्षमा पारेको छ ।

दुवैले निर्णायक चौथो क्वाटरमा १६–१६ बराबरी खेल पछि समिर तामाङको उत्कृष्ट प्रदर्शनमा न्यु समिटले समग्रमा १३ अंकको जित निकालेको हो । तामाङले सर्वाधिक १८ स्कोर गरेका थिए ।

त्यस्तै दोस्रो क्वार्टर फाइनल खेलमा बर्नहार्टले हिमालय कलेजलाई ४५–२१ को स्कोरमा स्तब्ध बनाउदा सागर श्रेष्ठले सर्वाधिक २४ स्कोर गरे । पहिलो क्वाटरमा ५–९ ले पछि परेको बर्नहार्टले अन्य क्वार्टर १४–१,११–५ र १५–६ ले आफ्नो पक्षमा पादै समग्रमा २४ अंकको जित निकाल्यो ।

तेस्रो क्वाटरफाईनल खेलमा पाटन बहुमुखी क्याम्पसले एसीएचएस कलेजलाई ०–३,४–३,१४–६ र १५–१० को क्वाटरमा रोक्दै समग्रमा ३३–२२ स्कोरमा पछि पार्‍यो ।

चौथो क्वाटरफाईनल खेलमा टेक्सासले सगरमाथा कलेललाई ३०–२० को स्कोरमा हराउँदा मनन तामाङले सर्वाधिक ९ स्कोरको योगदान दिए । टेक्सासले ८–६, ७–२, ४–९ र ११–३ को क्वार्टर खेल्दै समग्रमा १० अंकको जित निकालेको थियो ।

पाटन क्याम्पसको जितमा सुजल महर्जनले सर्वाधिक ९ स्कोर गरेका थिए ।

सोमवार हुने सेमिफाईनल खेलमा टेक्सासले बर्नहार्ट र पाटनले न्यु समिटसग प्रतिस्पर्धा गर्ने छन् ।

प्रथम त्रिभुवन विश्व विद्यालय अन्तर कलेज बिएसी सिएसआईटि बास्केटबल प्रतियोगितामा सल्लेरी खबर अनलाइन मिडिया पार्टनर रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्