Logo

गायक कृश क्षेत्रीले ल्याए ब्याटल तिज गीत “नाँच मैयाँ नाँच”Spread the love

नेपाली हिन्दु नारीको महान पर्व हरितालिका तिज नजिकिँदै गर्दा तीजका गीतको बजारमा आउने क्रम पनि बढिरहेको छ । यतिबेला कलाकारहरुलाई तिजको रौनकले निकै छोएको छ । तिजको रौनक चलिरहेको बेला गायक कृश क्षेत्रीले भने ब्याटल  तिज गीत “नाँच मैयाँ नाँच” लिएर बजारमा आएका छन।गीतमा स्वर कृश क्षेत्री र टिका सानुले दिएका छन् । गीतको लय/शब्द कृष क्षेत्रीले नै गरेका छन् । गीतको एरेन्ज शन्तोष सनमले गरेका छन् ।नृत्य निर्देशक एकराज थापाको निर्देशनमा बनेको म्युजिक भिडियोमा मालती, अमित र बिमलाको अभिनय देख्न सकिन्छ भने कृश क्षेत्री पनि ब्याटलमा नाचेका छन् । ।दिनेश मुस्कानले छाँयाङ्कन तथा सम्पादन गरेको म्युजिक भिडियोको कोरियोग्राफ दिलिप राईले गरेका छन् । यस गितको म्युजिक भिडियो सहयात्री फिल्मस् प्रा .लिको युवटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो:

https://youtu.be/JSoBQ9UzP5k

प्रतिक्रिया दिनुहोस्