Logo

हलिउड, बलिउड र नेपाली कलाकारहरु अभिनित फिल्म ‘द म्यान फ्रम काठमाण्डू’को ट्रेलर सार्वजनिकSpread the love

पाँच करोड लगानीमा निर्माण भएको फिल्म ‘द म्यान फ्रम काठमाण्डू’को अफिसियल ट्रेलर र पोस्टर सार्वजनिक भएको छ। नेपालमा बनेको पहिलो हलिउड चलचित्रको ट्रेलर हालै युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरिएको हो । यो चलचित्र नेपाल र लस–एन्जलसमा छायाङ्कन गरिएको थियो । आइतबार अमेरिकाको सिकागोमा आयोजित नेपाली नेसनल कन्भेन्सन २०१८ समारोहमा ट्रेलर–पोस्टर लन्च गरियो। थिम पोतिएको पोस्टरमा फिल्मका एक मुख्य पात्रको अनुहारलाई मुकुन्डोले छोपिएको छ। पृष्ठभूमिमा नेपाली ऐतिहासिक सम्पदा देख्न सकिन्छ।सिनेमाका निर्देशक पेमा धोन्डुप हुन्। उनी निर्देशित फिल्म ‘वी आर नो मंक्स’ (२००४)ले सुखद समिक्षा प्राप्त गरेको थियो।सिनेमामा अमेरिकी अभिनेता जोसे म्यानुअल, बलिउड अभिनेता गुल्सन ग्रोवर, पाकिस्तानी अभिनेता हमिद शेख, नीर शाह, आना शर्मा, शिशिर बाङ्देल, कर्म शाक्य, आमिर गौतम लगायतको अभिनय छ। कार्लोस मेडिनाको छायांकन, एरिक कारखेकको सम्पादन, हरि पिलाइको ध्वनी, जोसे म्यानुअलको स्टन्ट कोरियोग्राफी छ।

हेर्नुहोस् ट्रेलर:

https://youtu.be/kMvpmY7zfoY

प्रतिक्रिया दिनुहोस्