Logo

‘इन्टु मिन्टु लन्डनमा’को नयाँ गीत सार्वजनिक (भिडियो)Spread the love

फिल्म ‘इन्टु मिन्टु लन्डनमा’को नयाँ गीत रिलिज भएको छ। बुधबार राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै फिल्ममा समावेश ‘जुरायो जुरायो’ बोलको गीत रिलिज गरिएको हो। सार्वजनिक उक्त गीतमा वसन्त सापकोटाको शब्द तथा संगीत रहेको छ भने राजेशपायल राई र मेलिना राईको स्वर सुन्न सकिन्छ।सार्वजनिक गीतमा चलचित्रकी नायिका साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह र नायक शाहरुख ताम्राकार फिचर छन् । यो गीतलाई विक्रम लामा र एन्जिला खत्रीले कोरियोग्राफी गरेका हुन् । विवाहको माहौललाई केन्द्रित गरेर बनाइएको गीत केही फरक र रमाइलो बनेको छ । à¤¯à¤¸à¥à¤¤à¥‹ बन्यो ‘इन्टु मिन्टु लन्डनमा’को नयाँ गीत (भिडियो)चलचित्र इन्टु मिन्टु लन्डनमालाई कोरियोग्राफर रेनशा राईले निर्देशन गरेकी हुन् । चलचित्रलाई प्रभु शम्शेर जबरा र प्रज्जबल शमशेर जबराले निर्माण गरेका हुन् । चलचित्रमा सुस्मिता जिरेल, सुलेखा राई र वसन्त तामाङ सह-निर्माताका रूपमा रहेका छन् । यो चलचित्रमा साम्राज्ञी, शारुखको अलावा नव नायक धिरज मगरले डेव्यु गर्दैछन् । साथै कलाकारहरूमा विजय लामा, अर्जुन श्रेष्ठ, दिल भूषण पाठक, रुबी राणा शाह, विवेक लिम्बु, सुनिता ठाकुर श्रेष्ठ, सुनिशा बजगाईँ, मेलिशा गुरुङ, जेमिमा टोम्स, एन्ड्रेउ मुलान लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।चलचित्र यही आउँदो असोज ५ गतेबाट प्रदर्शनमा आउँदै छ ।

हेर्नुहोस् गीत :

https://youtu.be/8PX8TTTr-MY

प्रतिक्रिया दिनुहोस्