Logo

जितु नेपाल ‘प्रबल जनसेवा श्री’ पदकबाट विभुषितSpread the love

चर्चित हाँस्यकलाकार जितु नेपाल प्रबल जनसेवा श्री सम्मानबाट सम्मानित भएका छन् । जितु नेपाललाई  मङ्गलवार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीको हातबाट यो सम्मान प्रदान गरिएको थियो । राष्ट्रको गौरव एवं नेपाली जनताको हितका अभिवृद्धिमा उल्लेखनीय योगदान गरेको भन्दै उनी विभूषित भएका हुन् । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा गत वर्ष राष्ट्रपतिबाट मानपदवीहरूको घोषणा गरिएको थियो ।‘नेपाल राष्ट्रको गौरव एवं नेपाली जनताको हित अभिवृद्धिमा तपाईबाट भएको उल्लेखनीय योगदानको सम्मान स्वरूप प्रबल जनसेवा श्री द्वारा विभूषित गरिएको छ’, प्रधानमन्त्री के.पी. शर्मा ओली र विभूषण समितिका अध्यक्ष ईश्वर पोखरेलद्वारा हस्ताक्षरित सम्मान पत्रमा उल्लेख छ ।

पछिल्लो समयका व्यस्त कलाकारमा जितुको नाम अगाडी आउँछ । नेपाल टेलिभिजनबाट प्रसारित टेलिश्रृखंला जिरे खुर्सानीबाट मुन्द्रेको रूपमा चर्चा कमाएका जितु हाल चलचित्रमा व्यस्त छन् । उनी सफल सिरिज ‘छक्का पन्जा’का कलाकार र निर्माता हुन् । उनी अभिनीत नयाँ चलचित्र ‘रामकहानी’ यही शुक्रवारबाट प्रदर्शन हुदैँछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्