Logo

‘छक्का पञ्जा ३’ को ‘पहिलो नम्बरमा’ गीतलाई करोड भ्यूज, केक काटेर सेलिब्रेसनSpread the love

सर्वाधिक सफल चलचित्र ‘छक्का पञ्जा –३’मा समावेश ‘पहिलो नम्बरमा’बोलको गीतले एक करोड भ्यूज पूरा गरेको छ । बिहीबार राजधानीमा एक कार्यक्रम आयोजना गर्दै चलचित्र युनिटले केक काटेर सेलिब्रेसन गरेको हो ।यो गीतले छोटो समयमा युट्युबमा एक करोड बढी भ्युज कमाउन सफल भएको छ । गीतमा दीपक शर्माको सङ्गीत, राजेन्द्र थापाको शब्द रहेको छ भने डेविड शङ्कर र विन्दु परियारको स्वर रहेको छ । चलचित्रको अर्को गीत आउँदो साता सार्वजनिक हुने निर्माण पक्षले जानकारी दिएको छ भने ट्रेलर असोजको पहिलो साता रिलिज हुने छ ।

चलचित्र छक्का पन्जा ३ लाई दिपाश्री निरौलाले निर्देशन गरेकी हुन् । चलचित्रमा दीपकराज, दीपिका प्रसाईं, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, बुद्धि तामांग, प्रियंका कार्की, संजोग कोइराला लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । यो चलचित्र दसैँको अवसर पारेर रिलिज गर्ने तयारी भइरहेको छ ।

हेर्नुहोस् गीत:

https://youtu.be/sP5iikc2MW4

प्रतिक्रिया दिनुहोस्