Logo

यश कुमार निर्देशित चलचित्र ‘छिरिङ्ग’को ट्रेलर सार्वजनिक (भिडियो सहित)Spread the love

आगामी असोज १२ गतेलाई प्रदर्शन मिति तय गरेको नेपालि कथानक चलचित्र ‘छिरिङ्ग’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । शबिर श्रेष्ठको पटकथामा सुनिल माथेमा प्रधान, आइबी दर्नाल र नवीन बुढाथोकीले चलचित्र ‘छिरिङ्ग’लाइ निर्माण गरेका हुन् ।प्रेम र द्वन्द्वले भरिएको ट्रेलर कलरफुल छ । नायक यश कुमार, निमा रुम्बा र कामना भुजेलको मुख्य अभिनय रहेको चलचित्रमा चन्द्र पन्तको द्वन्द्व, कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी तथा मिलन श्रेष्ठ र साहिल खानको सम्पादन रहेको छ । चलचित्रको सम्पूर्ण छायांकन भने मानकृष्ण महर्जनले गरेका हुन् । Image result for यश कुमारको ‘छिरिङ्ग’ ट्रेलररिदम फिल्मको ब्यानरमा बनेको ‘छिरिङ्ग’लाइ गायक तथा नायक यश कुमारले निर्देशन गरेका छन् । मुस्ताङ्गका विभिन्न भागमा छायांकन गरिएको चलचित्र छिरिङ्गले बहुपतिप्रथाको कथालाई चित्रण गरेको छ ।

हेर्नुहोस् ट्रेलर :

https://youtu.be/Jj8wXmA-O7c

प्रतिक्रिया दिनुहोस्