Logo

निशान भट्टराईको मिठो स्वरमा रहेको रोजको नयाँ गीत सार्वजनिक (भिडियो)Spread the love

गत शुक्रबारबाट प्रदर्शनमा आएको फिल्म ‘रोज’ को नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ। बिहीबार फिल्म निर्माण युनिटले फिल्ममा समावेश ‘तिम्रो पछि-पछि’ बोलको गीत रिलिज गरेको हो।

नेपाल आइडलका फस्ट रनरअप निशान भट्टराईले गीतमा स्वर भरेका छन् । अर्जुन पोखरेलको संगीत रहेको गीतको शब्द दयाराम पाण्डेले लेखेका हुन् । गोविन्द राईको नृत्य निर्देशनमा तयार भएको भिडियोमा फिल्मका मुख्य दुई कलाकार प्रदीप खड्का र परमिता आरएल राणा फिचरिङ छन्।

जहाँ प्रदीप परमिताको पछि परेका छन्। प्रदीप र परमिताको केमेन्ट्री मिलेको देखिन्छ। निरक पौडेल निर्देशित फिल्म रोजमा प्रदीप र परमितासँगै मिरुना मगर, कर्मा शाक्यको पनि मुख्य भूमिका रहेको छ। फिल्ममा एक प्रेमीले आफ्नो प्रेमिकालाई किन हत्य गर्छ भन्ने देखाउन खोजिएको छ। गोपिकृष्ण मुभिजको व्यानरमा निर्माण भएको यस फिल्मले घरेलू बजारमा अपेक्षाकृत व्यापार गर्न नसकेको यस फिल्मले एक सोझो युवकको क्राइम तर्फको यात्रा पेश गर्छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो :

https://youtu.be/7_W4MxzTxX4

प्रतिक्रिया दिनुहोस्