Logo

अनमोल केसीकी आमाले गरिन् अष्ट्रेलियन नागरिकसँग इन्गेजमेन्टSpread the love

अभिनेता भुवन केसीसँग सम्बन्ध बिच्छेद भएसँगै एकलजिवन बिताइरहेकी चर्चित नायक अनमोल केसीकी आमा अभिनेत्री सुस्मिता केसीले अष्ट्रेलियन नागरिक किलन स्वामीसँग इन्गेजमेन्ट गरेकी छिन् ।

अष्ट्रेलियन नागरिकसँग सुस्मिताले गरिन् इन्गेजमेन्ट उनले केही दिन अघि इन्टाग्राममा एक तस्बिर पोस्ट गरेकी थिइन् । एक युवकसँग ओठमा चुम्बन गरिरहेको उक्त तस्बिरको क्याप्सनमा सुस्मिताले श्रीमान लेखेकी थिइन् । बुझिएअनुसार सुस्मिताले सेप्टेम्बर ९मा सिंगापुरमा उक्त अष्ट्रेलियन नागरिक किलन स्वामिसँग इन्गेजमेन्ट गरेकी हुन् ।

सुस्मिताको विवाह अर्को वर्षको भ्यालेन्टाइन डेमा हुनेछ । अष्ट्रेलियामा बस्दै आएका किलन स्वामी एक धनाड्य व्यापारी हुन् ।  सुस्मिता आउँदो भ्यालेन्टाइनमा किलनसँगै फिजीमा बिहे गर्दैछिन् । पारिवारिक सहमतिमा सुस्मिताले यो इन्जेगमेन्ट गरेको बुझिएको छ । जसमा सुस्मिताका छोरा नायक अनमोल केसीको पनि सहमति रहेको छ । सुस्मिताले गत वर्ष चलचित्र ‘म त तिम्रै हुँ ‘ निर्माण गरेकी थिइन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्