Logo

‘कार्टुन्ज क्रु’को नयाँ गीत ‘फ्लप सङ‘ सार्वजनिक (भिडियो)Spread the love

नेपालको चर्चित डान्स ग्रुप ‘कार्टुन्ज क्रु’को रोमान्टिक शैलीमा तयार भएको नयाँ गीत सार्वजनिक गरिएको छ । ‘फ्लप सङ‘ बोलको गीतलाई निर्माण टीमले आज सार्वजनिक गरेको हो ।‘फ्लप सङ‘ बोलको गीतलाई उनिहरुले निकै नै रोमान्टिक सैलीमा प्रस्तुत गरेका छन।जसमा कार्टुन्ज क्रुले यस अघिको भन्दा केहि फरक र नयाँ गर्ने प्रयास गरेको छ ।यस गीतमा आशुसेन लामाको स्वर रहेको छ । कार्टुन्ज क्रुका सरोज अधिकारीको निर्देशनमा निर्माण भएको यस भिडियोमा सरोज र सुबिनको कोरियोग्राफी रहेको छ ।भिडियोलाई प्रबिन श्रेष्ठले सम्पादन गरेका छन । भिडियोलाई सहाएक निर्देशन भने लाक्पा डि लामाले गरेका छन् ।भिडियोमा‘कार्टुन्ज क्रु का आश्मा विश्वकर्मा, सरोज अधिकारी, लाक्पा लामा, राम घले, सुबिन चौहान र साजन चौहान तेस्तै भिम्फेदी गाइज् तर्फ निर्मल लामा,अन्जन लामा , मन्जित लामा ,मिथुन लामा र सविन लामाको अभिनय रहेको छ। आशुसेन लामाको शब्द/संगीत रहेको छ ।‘कार्टुन्ज क्रु डान्स स्टुडियोको  प्रोडक्सनमा बनेको यस गीतको पोस्ट प्रोडक्सन भने मोक्ष्य प्रोडक्सनले गरेको छ। यो उनीहरुले गरेको अहिलेसम्मको फरक प्रकृतिको भिडियो हो ।

हेर्नुहोस् भिडियो:

https://youtu.be/IgWiWi5gusw

प्रतिक्रिया दिनुहोस्