Logo

कार्टुन क्रुज र भिमफेदी गाइजले फिचरिङ गरेको ‘फ्लप सङ‘ युट्युब ट्रेन्डिङ एक नम्बरमाSpread the love

‘कार्टुन्ज क्रु’ अहिले नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा ‘हट केक’ बनेको छ । आफ्नो गीत हिट बनाउनु परे ‘कार्टुन्ज क्रु’ लाई फिचरिङ गराउनेहरुको भीड छ । केही समय अघी सार्वजनिक गरिएको ‘फ्लप सङ‘ बोलको गीत अहिले युट्युब ट्रेन्डिङ एक नम्बरमा आएको छ।
सोलो गीतका सर्जक मात्रै होइन चलचित्रको गीत लोकप्रिय बनाउनु परेपनि ‘कार्टुन्ज क्रु’ लाई फिचरिङ गराउने कम छैनन् ।कार्टुन क्रुज र भिमफेदी गाइजले फिचरिङ गरेको ‘फ्लप सङ‘…’ बोलको गीत नेपालको युट्युब ट्रेन्डिङमा एक नम्बरमा आएको छ ।   यस गीतमा आशुसेन लामाको स्वर रहेको छ । कार्टुन्ज क्रुका सरोज अधिकारीको निर्देशनमा निर्माण भएको यस भिडियोमा सरोज र सुबिनको कोरियोग्राफी रहेको छ ।भिडियोलाई प्रबिन श्रेष्ठले सम्पादन गरेका छन ।भिडियोलाई सहाएक निर्देशन भने लाक्पा डि लामाले गरेका छन् ।भिडियोमा‘कार्टुन्ज क्रु का आश्मा विश्वकर्मा, सरोज अधिकारी, लाक्पा लामा, राम घले, सुबिन चौहान र साजन चौहान तेस्तै भिम्फेदी गाइज् तर्फ निर्मल लामा,अन्जन लामा , मन्जित लामा ,मिथुन लामा र सविन लामाको अभिनय रहेको छ। आशुसेन लामाको शब्द/संगीत रहेको छ ।

‘कार्टुन्ज क्रु डान्स स्टुडियोको प्रोडक्सनमा बनेको यस गीतको पोस्ट प्रोडक्सन भने मोक्ष्य प्रोडक्सनले गरेको छ। यो उनीहरुले गरेको अहिलेसम्मको फरक प्रकृतिको भिडियो हो ।यो समाचार तयार पार्दासम्म भिडियो ९ लाख ५० हजार बढी पटक हेरिएको छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो:

https://youtu.be/IgWiWi5gusw

यो पनि हेर्नुहोस्:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्