Logo

‘प्रसाद’को मार्मिक गीत ‘लै लै..’सार्वजनिक (भिडियो)Spread the love

अभिनेता विपिन कार्की, निश्चल बस्नेत र अभिनेत्री नम्रता श्रेष्ठको मुख्य भूमिका रहेको चलचित्र ‘प्रसाद’को पहिलो गीत सार्वजनिक भएको छ । यो लिरिकल भिडियोमा चलचित्रका केही दृश्यलाई राखिएको छ । गणेश शाहीको शब्द, सुवास भुसालको संगीत रहेको यस गीतमा केतन क्षत्रीको स्वर छ । चलचित्रमा अभिनेता विपिन कार्की र अभिनेत्री नम्रता श्रेष्ठ दम्पतीका रूपमा मुख्य भूमिकामा देखिएका छन् ।निःसन्तान दम्पतीको माया र सम्बन्धलाई चलचित्रमा देखाइएको छ । लिरिकल भिडियोमा विपिनलाई कपडा सिलाउने दर्जीको भूमिकामा प्रस्तुत गरिएको छ । चलचित्रमा निश्चल बस्नेतसमेत प्रमुख भूमिकामा देखिएका छन् । चलचित्रको पटकथा तथा संवाद सञ्चारकर्मी सुशील पौडेलले लेखेका हुन् ।सुवास थापाको निर्माणमा तयार भएको चलचित्रमा सन्तान सुख नपाउँदा उत्पन्न मानसिक, सामाजिक द्वन्द्वले आपसी सम्बन्धमा के–कस्तो असर निम्त्याउँछ भन्ने देखाउन खोजिएको छ। चलचित्र प्रसादलाई दिनेश राउतले निर्देशन गरेका हुन् । चलचित्र आउँदो २१ मंसिरबाट देशव्यापी प्रदर्शनमा आउने तयारीमा छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो:

https://youtu.be/xfTQYSSxeLQ

प्रतिक्रिया दिनुहोस्