Logo

एसिड आक्रमणमा बाँचेकी युवतीलार्इ अक्षय कुमारले गरे पाँच लाख सहयोगSpread the love

बलिवूड अभिनेता अक्षय कुमार । उनी अभिनयका कारण जति चर्चामा हुन्छन् त्यति नै चर्चा उनले सामाजिक क्षेत्रमा गरेको कामका कारण कमाउँछन् ।तर उनी आफ्ना सामाजिक कार्यहरुलाई मिडियादेखि टाढा नै राख्ने कोशिशमा हुन्छन् । तर पनि उनले सामाज सेवाका लागि गरेका कामहरु मिडियाबाट लुक्न सकेको छैन ।यतिबेला उनले एसिड आक्रमणमा बाँच्न सफल भएकी एक युवतीलाई आर्थिक सहयोग गरेका कारण चर्चामा छन् ।भारतीय अभिनेता अक्षय कुमारले एसिडपीडित युवतीलाई पाँच लाख रुपैयाँ सहयोग गरेका छन् । अक्षयले एसिड आक्रमबाट पीडित बनेकी लक्ष्मी अग्रवाललाई सो रकम सहयोग गरेका हुन्।एसिड आक्रमणमा बाँच्न सफल लक्ष्मी अग्रवाल स्वयमले अक्षयले आफूलाई आर्थिक सहयोग गरेको कुरा सार्वजनिक गरेकी छिन् ।‘लक्ष्मीले आफ्नो घरको भाडा, छोरी खर्च र रोजगारी खोज्न सकुन भनेर सहयोग गरेको हुँ’, उनले भने हामी सबैले यो बुझ्न जरुरी छ की मेडल, अवार्ड र सर्टिफिकेटले पेट पाल्न र घर चलाउनमा सहयोग गर्दैनन् । यदि हामीले कसैलाई सहयोग गर्नुछ भने त्यो व्यवहारिक हुनु जरुरी छ ।’ लक्ष्मी यतिबेला भारतको दिल्लीमा बस्दै आइरहेकी छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्