Logo

‘छक्का पन्जा ३’ को ट्रेलर रिलिज ,घटस्थापना देखि प्रदर्शनमा आउनेSpread the love

बर्षकै बहुप्रतिक्षित चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’को ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको छ । आज शनिबार एक कार्यक्रमका बिच चलचित्रको ट्रेलर सँगै रिलिज मिती पनि घोषणा गरिएको हो । ट्रेलरमा कमेडीलाई भन्दा सामाजिक मुद्धालाई बढी स्थान दिइएको छ । जातिय विभेद, विद्यालयमा हुने राजनीति र अशिक्षित युवाहरुको कथा फिल्मले बोल्ने ट्रेलरबाट अनुमान गर्न सकिन्छ ।आमा सरस्वती मुभिज र आईएमईएको संयुक्त प्रस्तुति रहेको फिल्मलाई दीपाश्री निरौलाले निर्देशन गरेकी हुन् । फिल्ममा नीर शाह, शिवहरी पौडेल, विल्सन विक्रम राई, किरण केसीलगायतको पनि अभिनय छ ।

प्रियंका कार्की, स्वस्तिमा खड्का, बर्षा राउत र संजोग कोइराला गेस्ट रोलमा छन् । ‘छक्का पञ्जा ३’ को कथा दीपक आफैंले लेखेका हुन् । फिल्ममा केदार घिमिरे (माग्ने बुढा) र जितु नेपाल (मुन्द्रे) कार्यकारी निर्माताको रुपमा छन् ।चलचित्र अब घटस्थापनाको दिन (असोज २४) गते प्रर्दशनमा आउनेछ ।
हेर्नुहोस् ट्रेलर:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्