Logo

गोविन्दाको कमेडी र डबल मिनिङले भरपुर “फ्राइडे” ट्रेलर रिलिजSpread the love

बलिउडका चर्चित कमेडीयन अभिनेता गोविन्दा कमेडी र एक्सनले दर्शकलाई मनोरन्जन दिदै आएका छन् । ३ दशकभन्दा ज्यादा समयदेखी एक्सन तथा कमेडीले दर्शकहरुमाझ निकै लोकप्रिय बनेका बलिउड अभिनेता गोविन्दाको नयाँ कमेडी फिल्म ‘फ्राइडे’ को ट्रेलर सार्वजनिक भएको हो ।निकै कमेडी ब्यानरमा बनेको यो फिल्ममा गोविन्दासँगै अर्का हाँस्य कलाकार वरुण शर्मा पनि छन् । गोविन्दाले फिल्ममा एक युवा पुस्ताको भूमिकालाई हाँस्य रोमाञ्चक तरिकाले अभिनय गरेका छन् । कुनैपनि सुन्दर युवती देख्ने बित्तिकै मोहित हुने पात्रको रुपमा उनलाई ट्रेलरमा देखिएको छ ।त्यस्तै वरुण भने फिल्ममा सेल्सम्यानको रुपमा देखिएका छन् । गोविन्दाको घरमा उनलाई भिनाजु बनाएर आफ्नो सामान बिकाउन खोजेको ट्रेलरमा मुल्यांकन गर्न सकिन्छ । आगामी अक्टोबर १२ तारिखमा फिल्म रिलिज हुँदैछ ।

हेर्नुहोस् ट्रेलर:

https://youtu.be/9UyokgUItXE

प्रतिक्रिया दिनुहोस्