Logo

अजय देवगनले काजोलको मोबाइल नम्बर ट्वीट गरिदिएपछि भाईरलSpread the love

बलिउड अभिनेता अजय देवगनले आफ्नी श्रीमती काजोलको मोबाइल नम्बर ट्वीटर ह्याण्डल माार्फत सेयर गरिदिएका छन । उनले काजोलको नम्बर सार्वजनिक गर्ने बित्तिकै उक्त नम्बर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । अजयको ट्वीटर अकाउन्टबाट काजोलको नम्बर अप्रत्यासित रुपमा सेयर गरेपछि सबैले उनको ट्वीटर अकाउन्ट ह्याक भएको अनुमान गरिरहेका थिए । अजयले लेखेका छन् ‘काजोल यतिबेला देश बाहिर छिन्, कृपया उनलाई ह्वाट्सएप नम्बरमा सम्पर्क गर्नुहोला । अजयले काजोलको मोबाइल नम्बर शेयर गरे लगत्तै कतिपयले यस नम्बरमा फोन र म्यासेज गर्न सुरु गरिसकेका थिए भने कतिले अजयले यस्तो गर्न नहुने भन्दै अजयलाई नै ट्रोल गर्न सुरु गरेका थिए ।

अजयले ट्वीट अहिलेसम्म पनि पनि डिलिट गरेका छैनन् । तर उनले काजोलको नम्बर किन सार्वजनिक गरे भन्ने बारेमा स्पष्टिकरण दिएका छन् । उनले ट्वीट गर्दै त्यो केवल एक मजाक मात्रै रहेको बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्