Logo

‘इन्टु मिन्टु लण्डनमा’काे टिमले गर्‍यो नयाँ चलचित्र ‘आईएम २१’ को घोषणाSpread the love

अहिले सफल प्रदर्शन भैईरहेको चलचित्र ‘इन्टु मिन्टु लण्डनमा’ काे टिमले नयाँ चलचित्र ‘आईएम २१’ बनाउने घोषणा गरेको छ । यसैबीच चलचित्र निर्माण टिमले ‘इन्टु मिन्टु लण्डनमा’ को सक्सेस पार्टी मनाएको छ । निर्माण टिमले पत्रकारहरुको साथमा केक काटेर खुसियली मनाएको हो ।
सक्सेस पार्टीमा निर्देशक रेनाशासँगै निर्माता प्रज्वल, अभिनेताद्वय धिरज मगर र सारुक ताम्राकार उपस्थित थिए भने चलचित्रकी अभिनेत्री साम्राज्ञी भने अनुपस्थित थिइन् ।

यसैबीच चलचित्र निर्माण टिमले नयाँ चलचित्र निर्माणको घोषणा गरेको छ । चलचित्र सक्सेस पार्टिमा निर्माता प्रज्वलले सोहि ब्यानरबाट निर्माण हुने दोस्रो चलचित्र ‘आईएम २१’ घोषणा गरे ।चलचित्रको बारेमा बाँकी जानकारी भने केही दिनपछि मात्र दिइने बताइएको छ ।

निर्माण हुन लागेको चलचित्रमा ‘इन्टु मिन्टु लण्डनमा’ का डेव्यु नायक धिरज मगर नै लिड रोलमा रहन सक्ने प्रबल सम्भावना रहेको निर्देशक रेनशा वान्तवा राईले बताइन् ।धिरज मगरसँग चलचित्र निर्माण टिमले अन्य २ चलचित्रहरुका लागि सम्झौता गरिसकेको बताइएको छ ।

यही टिमले चलचित्रको निर्माण गर्ने भए पनि अब बन्ने चलचित्रलाई रेनशाले नै निर्देशन गर्छिन् वा गर्दिनन् भन्ने कुराको औपचारिक जानकारी केही समयपछि मात्रै थाहा हुने बताइएको छ ।निर्माण हुने चलचित्रको रिलिज भने अर्को वर्षको दशैंको आसपासमा गर्नसक्ने बताइएको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्