Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३४१
संक्रमित
६२,७९७
निको भएका
४५,२६७

निर्मला पन्त प्रकरणः ‘नेगेटिभ’ अायो एसपी विष्टसहित तीनै जनाको डीएनए१४ असोज, काठमाडाैं – निर्मला पन्तको बलात्कारपछि हत्या गरिएको घटनाको डिएनए रिपोर्ट सार्वजनिक भएको छ । निलम्बित एसपी डिल्लीराज विष्टसहित आशंका गरिएका तीनै जनाको डीएनए परीक्षणको रिपोर्ट सार्वजनिक भएको हो ।

तर तीनैजनाको रिपोर्ट ‘नेगेटिभ’ देखिएको कञ्चनपुर प्रहरीले जनाएको छ । कञ्चनपुरका प्रहरी उपरीक्षक कुबेरबहादुर कठायतले तीनै जनाको डीएनए रिपोर्ट ‘नेगेटिभ’ आएको बताए । एसपी विष्ट, उनका छोरा किरण र भीमदत्त नगरपालिकाका मेयर सुरेन्द्र विष्टका भतिजा आयुष विष्टको डीएनए परीक्षण गरिएपनि तीनैजनाको डीएनए रिपोर्ट मेल नखाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

यसअघि प्रहरीले मुख्य अभियुक्त भनेर सार्वजनिक गरेको दिलिपसिंह विष्टको पनि डीएनए रिपोर्ट ‘नेगेटिभ’ आएको थियो । कञ्चनपुरका बासिन्दाले शुरुदेखिनै एसपी विष्टका छोरा किरण र मेयरका भतिजा आयुषमाथि छानविन गर्न माग गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्