Logo

विधालयको भवन निर्माण सम्पन्नSpread the love

school

श्री उज्ज्वल आधारभुत विधालय  कालागाउ ७ बुगाइनडाडा सल्यानको २ कोठे भवन निर्माण सम्पन्न भएको छ । उक्त भवन १३ लाख ५० हजार अनुदान र २ लाख ७० हजार गरि जम्मा १६ लाख २० हजारमा निर्माण गरिएको हो ।

उक्त विधालयमा यस भन्दा पहिला भवन नहुदा विद्यार्थीहरु एउटै कक्षा कोठामा बसि पढ्न बाध्य भएका थिए भने अब दुई कोठे भवन बने सगै विद्यार्थीलाई सहज भएको प्र अ डिल्लाराम बुढाथोकीले बताए।

भवन गत आ ब २०७२/२०७३ मा जिल्ला शिक्षा कार्यालयबाट प्राप्त भएको थियो । निर्माण सगै विधालयलाई जग्गा दान गर्ने जग्गा धनिहरु वीर ब बुढाथोकी, शिव बुढाथोकी, शंकर बुढाथोकी र लक्ष्य बुढाथोकीलाई बिध्यालयको तर्फबाट सम्मान गरिएको छ ।

उक्त बिध्यालयमा ३ जना निजि स्रोतका शिक्षक र ८५ जना विद्यार्थी छ्न । कार्यक्रमको अतिथि ने क पा (माओवादी केन्द्र) केन्द्रिय सदस्य हरिप्रकास बुढाथोकी, बिध्यालय भवन निर्माण समितिका अध्यक्ष खड्ग बुढाथोकी लगाएत अभिभावक विद्यार्थी लगाएतको उपस्थिति थियो । कार्यक्रमको अध्यक्षता वि व्य स अध्यक्ष भिम ब बुढाथोकी र संचालक प्र अ डिल्लाराम बुढाथोकीले गरेका थिए भने स्वागत मन्तव्य शिक्षक रेशम बुढाथोकी ले राखेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्