Logo

रमाईलो झ्याउरे गीत ‘नाँचैमा’ बजारमा सार्वजनिक (भिडियो)Spread the love

चाडबाड नजिकिएसंगै कलाकारहरु यतिबेला गीत बजारमा ल्याउनमै बढि ब्यस्त देखिएका छन् । यहि क्रममा लिला कवर (गुरुङ), चन्द्रा चलाउने,नेत्र भण्डारी र रामु खड्काको झ्याउरे गीत “नाँचैमा” बजारमा सार्वजनिक भएको छ।‘नाँचैमा ‘ मा गाउँघरमा हुने पुजा लगायतका सांस्कृतिक कार्यक्रममा गरिने नाचगानलाई केन्द्रित गरेर गीत तयार पारिएको छ । माया गर्ने जोडीले आफ्नो मनको भावलाई गीतमार्फत प्रस्तुत गरेको कथालाई समेट्दै रमाईलो भिडियोमा दर्साईएको छ ।उक्त गीतमा गायक, गायिका स्वयंको शब्द रहेको छ भने ध्रुव धितालको संगीत रहेको छ। यस गीतको भिडियोमा गायक, गायिकासंगै सुमन परियार,कृष्ण रेउले, रिना थापामगर र निसा शाहीको अभिनय तथा नृत्य देख्न सकिन्छ ।  भिडियोलाई करन चैसिरले खिचेका हुन् भने सम्पादन प्रबिन भट्टले गरेका छन् भने मौसम हिमालीले निर्देशन गरेका छन् ।पछिल्लो समयमा लोकदोहोरी गीतमा सहकार्यमार्फत मिठामिठा गीतहरु बजारमा ल्याउदै दर्शक, श्रोताको मन जित्न सफल भएको यो टीम नाँचैमालेपनि दर्सक, श्रोताको मन जित्नेमा बिश्वस्त छन् । फोर जी ग्रुप नेपालको अफिसियल युट्युवमार्फत भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो:

https://youtu.be/BIQC3vQdOLs

प्रतिक्रिया दिनुहोस्