Logo

प्रियंका चोपडाले नेपाली चलचित्र निर्माण गर्दै…Spread the love

बलीउड तथा हलीउड अभिनेत्री प्रियंका चोपडाले नेपाली चलचित्र निर्माण गर्न लागेको खबर केही दिनदेखी मिडियाहरुमा छ्याप्प-छ्याप्ती छ । प्रियंकाले आफ्नै होम प्रोडक्शन पर्पल पेबलबाट सिक्किम बेस्ड नेपाली चलचित्र निर्माण गर्न लागेकी हुन । प्रियंकाले निर्माण गर्ने नेपाली चलचित्रको नाम “पउवा”राखिएको छ, जसको नेपाली अर्थ हुन्छ पाहुना। चलचित्रमा सम्पूर्ण नेपाली कलाकारहरु नै रहने बताइएको छ तर हालसम्म नेपालका कुन-कुन कलाकारहरुले उक्त चलचित्रमा काम गर्दैछन् त्यो भने फाइनल भएको छैन ।

priyankapriyanaka-c

स्रोतका अनुसार, उक्त चलचित्रकालागी नेपाली कलाकार सुनिल थापा फाइनल भइसकेका छन् ।थापाले खलनायकको भूमिका निर्वाहा गर्नेछन् ।

mary-com-movie-review-1024x388              सुनिल थापाकै सहयोगमा प्रियंकाले नेपाली चलचित्र निर्माण गर्न लागेकी हुन ।यसअघि बलीउड चलचित्र “मेरी कोम “मा एकसाथ काम गरेका सुनिल र प्रियंकाको त्यहि चलचित्रबाट सुमधुर सम्बन्ध रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्