Logo

मोटिभेशनल स्पिकर डाक्टर विवेक बिन्द्रा पहिलो पटक नेपाल आउँदैSpread the love

क्रान्तिकारी उद्यमी, अन्तर्राष्ट्रिय मोटिभेशनल स्पिकर, लिडरसिप कन्सल्टेन्ट तथा सी.ई.यो कोच डाक्टर विवेक बिन्द्रा यही शनिवार प्रज्ञा प्रतिष्ठान काठमाडौँ हुनगइरहेको सेमिनारमा आउदैछन ।

सेमिनारमा डाक्टर बिन्द्राले बिजिनेस सम्बन्धी रणनीति बताउनेछन् र उनको अनुभव सुनाउनेछन् । नेपालका स्टार्टअप, सी.ई.यो देखी सरकारी तवरका मानिसहरू, विद्यार्थीहरू, विभिन्न क्षेत्रका बिजिनेसमा रुचि राख्ने युवाहरूको उपस्थिति रहने ईभेन्ट पार्टनर रेल-ईभेन्टका संस्थापक अध्यक्ष बलिराम यादवले सल्लेरी खबरलाई बताए ।

युट्युबमा बिजिनेस च्यानलहरू मध्य सबै भन्दा बढी सस्क्राइब भएको च्यानल डाक्टर विवेक बिन्द्राले : मोटिभेशनल स्पिकर रहेको छ । उनी नेपालमा पहिलो पटक आउन लागेका हुन् । उनले केही समय अघि नेपाल सम्बन्धी केस स्टडिजको भिडियो समेत निकालेका थिए । विभिन्न देशमा गएर बिजेनेससँग सम्बन्धन राख्ने मानिसहरूलाई उनले प्रशिक्षण दिने गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्