Logo

फिल्मफेयर अवार्ड्समा आलिया र रणबीरको प्रेम स्टेजमै पोखिएपछि (हेर्नुहोस् भिडियो)Spread the love

६४ औँ फिल्मफेयर अवार्ड्स २०१९ सम्पन्न भएको छ। फिल्मफेयर अवार्ड्स २०१९ आलिया भट्ट र रणवीर कपूरका लागि निकै महत्वपूर्ण रहन पुग्यो ।दुवैले उत्कृष्ट नायक र नायिकाको उपाधि पाएका छन् ।आलिया भट्टले राजी चलचित्रबाट बेस्ट एक्ट्रेसको अवार्ड जित्न सफल भइन् । आलियाको अलावा रणवीर कपूरले पनि वेस्ट एक्टरको अवार्ड जिते । रणवीरले चलचित्र सन्जुको लागि बेस्ट एक्टरको अवार्ड जिते । आलिया यो अवार्ड पाएर यति खुशी थिइन् कि उनले सबैको सामु रणवीरसँगको आफ्नो प्रेमलाई प्रस्तुत गरिन् ।

Image result for फिल्मफेयर अवॉर्ड्स में आलिया र रणबीर को चुम्बन
आलियाले अवार्ड जिते पछि भनिन् ‘मेघना, राजी मेरो लागि एक यस्तो चलचित्र हो जसमा तपाईंको रगत पसिना लागेको छ । तपाईं मेरो लागि एकदमै खास हुनुहुन्छ । विक्की कौशल तपाईं विना यो चलचित्र पुरा नै हुन सक्तैनथ्यो । मेरो मेन्टर पिता र मलाई फेशनको बारेमा ज्ञान दिनु हुने करण जौहर तपाईंहरूलाई एकदमै धेरै धन्यवाद । आजको दिन केवल प्रेमको दिन हो । मेरो स्पेशल वान हुन् रणवीर, आइलभ यू रणवीर कपूर ’

रणवीर र आलिया केही समय देखि एक अर्कालाई डेट गर्दै आइरहेका छन् । चलचित्र ब्रम्हास्त्रको सेटमा दुबैको सम्बन्ध गहिरो भएको थियो ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्: 

https://www.instagram.com/p/BvrbwC4njF6/?utm_source=ig_embed

फिल्मफेयर अवार्ड्समा आलिया र रणबीरको चुम्बन र “आई लभ यू” ले अहिले सामाजिक सञ्जाल तातेको छ ।रणवीर र आलियाको प्रेमसम्बन्ध अहिले चर्चामा छ ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्:

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्