Logo

“लभ स्टेशन ” को बुकिङ खुल्योSpread the love

२० चैत, काडमाडाैँ – प्रदर्शनको मिति नजिकिएसँगै धमाधम प्रमोशनमा खटिएको नेपाली चलचित्र “लभ स्टेशन”को बुकिङ खुलेको छ । आज फिल्मका निर्माता गोविन्द शाहीले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा केही फोटोहरू पोस्ट गर्दै फिल्मको बुकिङ खुला भएको जानकारी दिएका हुन् ।

यही चैत्र २२ गते शुक्रबारबाट देशव्यापी रूपमा प्रदर्शनमा आउने यो फिल्मका युनिटले भने आफुलाई प्रमोशनको काममा व्यस्त राखेका छन् ।

प्रमोशनका लागि स्कुल कलेजमा पुगेको फिल्म युनिटले दर्शकको ठूलो साथ पाएको छ । प्रमोशनमा मात्रै नभएर यो फिल्म सामाजिक कार्यमा पनि उत्तिकै लागिरिरहेको छ । गत आइतबार आएको हुरीबाट प्रभावित जिल्लामा समेत फिल्म युनिट सहयोगको हात बढाउँदै पुगिसकेको छ ।

त्यसै गरी यहि फिल्म युनिटले यो भन्दा अगाडी अनाथ आश्रम र करेन्ट लागेर दुबै हात गुमाएकी सन्ध्या घिमिरेलाई समेत आर्थिक सहायता प्रदान गरिसकेको छ ।

फिल्मको प्रमुख भूमिकामा प्रदिप खड्का र जसिता गुरूङ रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्