Logo

चलचित्र ‘पोई पर्यो काले’मा पूजाले लिइन् २० लाख पारिश्रमिकSpread the love

पछिल्लो समय निकै चर्चामा आएकी नायिका पुजा शर्माले चलचित्र अझै पनि बाट डेब्यु गरेकी हुन् भने अन्य चलचित्र प्रेम गीत, म यस्तो गीत गाउछु, राम कहानी चलचित्र सुपरहिट भएका छन् । नयाँ आउन लागेको चलचित्र ‘पोई पर्यो काले’मा पूजाले २० लाख पारिश्रमिक’ लिने भएकी छिन् ।

यहि जेष्ठबाट चलचित्रको छायांकन सुरु गरिने छ । ‘पोई पर्यो काले’को मुख्य भूमिकामा पुजा शर्मा संगै आकास श्रेष्ठ फाइनल भएका छन् । यस चलचित्रमा आकाश र पूजाको जोडीलाई हेर्न सकिनेछ । यस चलचित्रबाट पूजा शर्मा नेपाली चलचित्रको सबैभन्दा महंगी नायिका बनेकी छिन् ।

चलचित्रमा पुरुषोत्तम न्यौपाने र शीव गौतमको संगीत रहनेछ । रेड बर्ड प्रोडक्शनको ब्यानरमा निर्माण हुन लागेको चलचित्र रघु परियार र किरण नेपाली कार्यकारी निर्माता रहेका छन् भने दिपक मनाङ्गेले निर्माण गरेका हुन् । यस चलचित्रमा शिशिर राणाको लेखन र निर्देशन रहेको छ ।

चलचित्र ‘पोई पर्यो काले’ यहि कात्तिकको ८ गते लक्ष्मीपूजामा प्रदर्शन गरिने निर्माण टिमले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्