Logo

प्रतिक्षाको घडी समाप्त यो दिन रिलिज हुँदैछ ‘बाहुबली २’ को ट्रेलरSpread the love

प्रतिक्षाको घडी समाप्त भएको छ, ‘२०१५ को सुपरहिट फिल्‍म  ‘बाहुबली’ को सीक्वल ‘बाहुबली २’ रिलीजको तयारीमा छ।धर्मा प्रोडक्शनले आधिकारीक घोषणा गरेर जानकारी दिएको छ कि यस बर्षको मोस्ट अवेटेड फिल्म बाहुबली २ को ट्रेलर १६ मार्चमा रिलिज हुने भएको छ । प्रोडक्शन हाउसले यो जानकारी आफ्नो ट्विटर पेजबाट दिएको हो ।

बाहुबली २ को ट्रेलर आउने चर्चा गएको केही महिनादेखी खुबै चलेको थियो तर शनिबार निर्माण कम्पनीले आधिकारी घोषणा गर्दै जानकारी दिएको छ कि बाहुबली २ को ट्रेलर १६ मार्चमा रिलिज हुनेछ । फिल्मको पहिलो पार्टको रिकर्डतोड कमाई र सर्वाधिक लोकप्रियतापछि यो फिल्ममा दर्शकहरुको ठूलो भरोसा छ । आखिर कट्प्पाले बाहुबलीलाई किन मारे यो भने फिल्म रिलिज पछि थाहा हुनेछ ।  ‘बाहुबली २’ फिल्म २८ अप्रैलको रिलीज हुँदैछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्