Logo

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली आज भियतनाम र कम्बोडिया प्रस्थानSpread the love

२६ वैशाख, काठमाडौँ ।प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली आज भियतनाम र कम्बोडिया प्रस्थान गरेका छन् ।

भियतनामका प्रधानमन्त्री गुएन सुआन फुक र कम्बोडियाका प्रधानमन्त्री सम्देह अक्का मोह सेना पडेइ टेको हुन सेनको निमन्त्रणामा प्रधानमन्त्री ओली भ्रमणका लागि आज प्रस्थान गरेका छन् ।दुबै देशको भ्रमणमा रहँदा प्रधानमन्त्रीले द्विपक्षीय हित प्रवर्द्धनलगायत विषयमा छलफल गर्ने परराष्ट्र मन्त्रालयले जनाएको छ । उनको दुई देशको भ्रमण बैशाख २६ देखि जेठ १ सम्म हुने छ ।

उक्त भ्रमण टोलीमा प्रधानमन्त्री पत्नी राधिका शाक्य, परराष्ट्र मन्त्री प्रदीपकुमार ज्ञवाली, परराष्ट्रसचिव शंकरदास बैरागी दाहाल, चिफ आफ प्रोटोकल गेहेन्द्र राजभण्डारी, पर्यटन सचिव मोहनकृष्ण सापकोटा, वाणिज्य तथा आपूर्ती सचिव केदारबहादुर अधिकारी, प्रधानमन्त्रीको प्रमुख सल्लाहकार विष्णु रिमाल र परराष्ट्र मामला सल्लाहकार राजन भट्टराई सहभागी रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्